Oferta pracy

Witam Państwa,

Rozpoczynamy rekrutację związaną z rozwojem naszego biura rachunkowego. Obecnie planujemy zwiększyć zatrudnienie. Poszukujemy osób na stanowisko: Samodzielny Księgowy.

Obowiązki:

- samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych dla jednego\dwóch klientów biura rachunkowego

- weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,

- analizowanie i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

- rozliczanie faktur importu i eksportu w tym różnic kursowych,

- obliczanie i przygotowywanie - miesięcznych lub kwartalnych informacji o zaliczkach PIT, CIT oraz deklaracji rocznych,

- przygotowywanie zestawień i analiz danych z systemu księgowego,

- sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,

- sporządzanie deklaracji i kalkulacji podatkowych w tym VAT UE,

- przygotowywanie sprawozdań dla GUS i NBP,

- współpraca z organami podatkowymi,

Wymagania:

- co najmniej 3 – letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego (preferowane biuro rachunkowe)

- wykształcenie minimum średnie

- dobra znajomość ustawy o rachunkowości,

- aktualnych przepisów podatkowych oraz przepisów obrotu wewnątrzunijnego

- praktyczna umiejętność obsługi programu księgowego – preferowana Optima

- znajomość MS Office

- komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- sumienność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole, samodzielność,

Oferta:

- umowa o pracę,

- praca w stabilnym biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji na rynku,

- dostęp do dużych zasobów wiedzy, regularne szkolenia,

- komfortowe warunki pracy,

Bardzo prosimy o przesyłanie ofert na adres rekrutacja@acpac.pl.

Dziękujemy bardzo za okazane zainteresowanie. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Czas trwania rekrutacji od 28.05.2018 do 30.06.2018